Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco dzięki naszemu newsletterowi. Zapisz się.

Over Plus

By uzyskać dostęp do stanu swojego konta wprowadź numer karty oraz hasło. Więcej o programie.


news

Spotkanie OVER Vet ze studentami Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy

17 czerwca w ramach przedmiotu „Praca w zawodzie – Konwersatorium” odbyło się spotkanie Konsultantów Weterynaryjnych naszej marki ze studentami kierunku Zootechniki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Doradcy OVER Vet przygotowali dla uczestników wykład z zakresu „Ziołolecznictwa w profilaktyce chorób bydła”. Było to drugie spotkanie naszych pracowników  ze studentami, pierwszy wykład odbył się w Lublinie.  „Chcielibyśmy organizować takie spotkania cyklicznie, marka OVER Vet od początku swojej działalności, wykorzystuje właściwości ziół przy tworzeniu preparatów profilaktycznych i pielęgnacyjnych dla zwierząt. Zauważyliśmy, że z roku na rok, rośnie świadomość w temacie zastosowania ziół w terapii schorzeń bydła, cieszymy się, że swoją wiedzą i doświadczeniem możemy podzielić się z przyszłymi zootechnikami.”- mówi Izabela Gwincińska, Product Manager OVER Vet.


Podczas spotkania, studenci spotkali się również z Panią Anną Krzysztofiak, Specjalistą ds. HR OVER Group. Pani Anna odpowiadała na wszystkie pytania, dotyczące pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego naszej firmy.