21.04.2018 / Konferencje /

XIV Forum Zootechniczno – Weterynaryjne

Przy współpracy Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego i Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, 19 kwietnia wystartowało XIV Forum Zootechniczno – Weterynaryjne pt. “Zdrowe racice i wymiona, a efektywna produkcja”. Kolejny raz z rzędu spotkanie odbyło się na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Cieszymy się bardzo, że i tym razem mogliśmy pojawić się na poznańskim forum z dedykowanym stoiskiem OVER Vet, gdzie Doradcy marki mogli zaprezentować Państwu najnowsze produkty.

Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszyły się preparaty w tubostrzykawkach. Pierwsza kompozycja w formie popularnej “tuby” spod szyldu OVER Vet, trafiła na rynek w połowie 2017 roku. Od tamtej pory portfolio produktów w tzw. tubach jest sukcesywnie rozwijane. Najnowszym środkiem prezentowanym w trakcie poznańskiego forum był CarboGel Vet – preparat regulujący trawienie i absorbujący toksyny. Premierowy preparat od OVER Vet spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami i wzbudził spore zainteresowanie wśród odwiedzających. Uwagę uczestników zwracały również takie produkty jak Capsiderm oraz Luxderm stosowane w celu pielęgnacji wymion, będących głównym tematem poznańskiego forum.

Cieszymy się, że jako marka mamy okazję do coraz częstszego spotykania się z naszymi Klientami. Każdorazowa możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń jest dla nas cenna i pozwala tworzyć nie tylko produkty najwyższej jakości, ale też takie, które są odpowiedzią na realne zapotrzebowanie rynku. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim uczestnikom forum za odwiedziny naszego stoiska.