15.04.2018 / Konferencje /

XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa w Puławach

Konferencja w Puławach to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. W poprzedni weekend, w sali konferencyjnej Weterynaryjnego Centrum Kształcenia Podyplomowego zebrało się liczne grono zainteresowanych. Za tak dobrą frekwencją stał temat forum oraz najlepsi prelegenci z Polski i Europy. “Wybrane choroby niezakaźne w patologii bydła” – to aktualnie jeden z najpoważniejszych problemów trapiących branżę weterynaryjną.Spotkania na Puławach to również doskonała platforma do wymiany doświadczeń i przemyśleń, nie tylko w ramach głównego tematu forum, ale również w kontekście kondycji całej branży.

Jak co roku, uczestnicy mieli okazję spotkać się z naszymi Doradcami w ramach dedykowanego stoiska OVER Vet. Puławska konferencja stanowi doskonałe miejsce do prezentacji aktualnego portfolio marki, które na przestrzeni roku poszerzyło się o szereg produktów w tzw. tubostrzykawkach. Jednym z nich jest preparat ograniczający występowanie zaburzeń trawiennych i działający ściągająco na błony śluzowe przewodu pokarmowego – DiarrGel Vet.

Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu udało nam się uczestniczyć w konferencji. Możliwość wymiany poglądów i spostrzeżeń w tak licznym gronie dodaje nam zawsze mnóstwo energii do dalszych działań i rozwoju. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim odwiedzającym.