DOŚWIADCZENIE BEZPIECZEŃSTWO OCHRONA

Katarzyna Lange

Doradca weterynaryjny

+48 606 298 788

k.lange@over-vet.pl

 

Izabela Pogorzelska

Doradca weterynaryjny

+48 668 809 862

i.pogorzelska@over-vet.pl

 

Paweł Pokojski

Doradca weterynaryjny

+48 600 994 600

p.pokojski@over-vet.pl

 

Marzena Jop

Doradca weterynaryjny

+48 698 924 258

m.jop@over-vet.pl

 

Anita Frączek

Doradca weterynaryjny

+48 728 968 800

a.fraczek@over-vet.pl

 

Mariusz Postek

Dyrektor Działu Weterynaryjnego

+48 664 774 448

m.postek@over-vet.pl

Izabela Gwincińska

Product Manager

+48 882 166 993

i.gwincinska@over-vet.pl

Marcin Kadziewicz

Kierownik ds. kluczowych Klientów

+48 662 598 043

m.kadziewicz@over-vet.pl

W CELU SKONTAKTOWANIA SIĘ Z DORADCĄ
PROSIMY O POZOSTAWIENIE DANYCH KONTAKTOWYCH







* pola obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest Over Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, ul. Warszawska 65, 98-100 Łask, woj. łódzkie. Dalsze informacje odnośnie przetwarzania danych osobowych, których dotyczy zgoda, znajdują się tutaj.

dane firmy

Over Group 

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Warszawska 65

98-100 Łask

NIP: 831 163 03 16

REGON: 101268658

kontakt

Tel. / Fax

+48 43-677-13-39

Infolinia

+48 800 706 898

E-mail

kontakt@over-vet.pl

Infolinia 800 706 989