Marka OVER Vet specjalizuje się w tworzeniu naturalnych produktów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie zwierząt gospodarskich. Nasze rozwiązania są dedykowane dla lekarzy weterynarii i dostępne na rynku od 2011 roku. Oferujemy produkty wspierające zdrowie zwierząt na każdym etapie produkcji w oparciu o najnowsze technologie połączone z naturalnymi składnikami takimi jak zioła, olejki eteryczne oraz substancje bioaktywne. Skuteczność naszych rozwiązań udało nam się uzyskać dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu produktów oraz ścisłej współpracy ze środowiskiem naukowym. Umożliwia to kompleksowe opracowywanie składów, zapewnienie bezpieczeństwa produktów oraz budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami.

Celem marki OVER Vet jest dostarczanie sprawdzonych, skutecznych i innowacyjnych produktów, które będą wsparciem w codziennej pracy lekarzy weterynarii. Naszą misją jest ciągły rozwój, zdobywanie doświadczenia i budowanie stabilnego rynku sprzedaży.

Firma OVER Group jest wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. Od początku swojej działalności firma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego Świata.

Angażujemy się i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania na wszystkich płaszczyznach, w których działamy. Sygnowane marką OVER Group innowacyjne produkty i usługi wyróżnia wysoka jakość, doceniana przez Dystrybutorów, Lekarzy Weterynarii, Hodowców oraz Klientów ostatecznych. W swoim portfolio zrzeszamy 8 marek, oferowanych Klientom w ramach różnych branż.

18 lat Over Group

Marki