Marka OVER Vet specjalizuje się w naturalnych produktach wspomagających leczenie zwierząt gospodarskich. Nasze rozwiązania są dedykowane dla lekarzy weterynarii i dostępne na rynku od 2011 roku. Oferujemy produkty wspierające zdrowie zwierząt na każdym etapie produkcji w oparciu o najnowsze technologie połączone z naturalnymi składnikami takimi jak zioła, olejki eteryczne oraz substancje bioaktywne. Skuteczność produktów OVER Vet gwarantuje doświadczenie na rynku produktów weterynaryjnych oraz ścisła współpraca ze środowiskiem naukowym umożliwiająca kompleksowe opracowanie składów oraz zapewnienie bezpieczeństwa preparatów.

Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom sprawdzonych, skutecznych i innowacyjnych produktów które będą wspomagały leczenie i terapię bydła, trzody chlewnej i drobiu. Misją marki OVER Vet jest ciągły rozwój, zdobywanie doświadczenia oraz budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami.

Firma OVER Group jest wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w produkty pielęgnacyjne i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich, małych czworonogów oraz produkty kosmetyczne dla ludzi. Od początku swojej działalności firma bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego Świata.

Angażujemy się i inwestujemy w nowoczesne rozwiązania na wszystkich płaszczyznach, w których działamy. Sygnowane marką OVER Group innowacyjne produkty i usługi wyróżnia wysoka jakość, doceniana przez Dystrybutorów, Lekarzy Weterynarii, Hodowców oraz Klientów ostatecznych. W swoim portfolio zrzeszamy 8 marek, oferowanych Klientom w ramach różnych branż.

18 lat Over Group

Marki